O nas

Krzysztof Stosio

Specjalista w księgowości, działalności gospodarczej, spółkach cywilnych i spółkach z o.o., inwestowania w nieruchomości oraz ich kompleksowym zarządzaniem. Szperacz biurkowo-księgowy od 1985 roku, praktyki na Robotronach w latach 80. Współuczestnik wielu badań bilansów, opinii sądowych. Profesjonalnie księgowość od 2000 roku, nieruchomości od 2007 roku. Certyfikowany księgowy, współwłaściciel kilkudziesięciu lokali. Pełna księgowość, książki przychodów i rozchodów, ryczałt, kadry.

608 652 229

Lidia Zieniewicz-Stosio

Specjalista w księgowości, inwestowania w nieruchomości oraz ich kompleksowym zarządzaniem. Profesjonalnie księgowość od 2003 roku, nieruchomości od 2007 roku. Certyfikowana księgowana, współwłaścicielka kilkudziesięciu lokali. Pełna księgowość, książki przychodów i rozchodów, ryczałt.

694 714 631

Krystyna Stosio – współzałożyciel

Specjalista w księgowości oraz w kadrach. Wieloletni pracownik I Urzędu Skarbowego w Koszalinie, w tym Naczelnik wydziału. Profesjonalnie księgowość od początku lat 80. Pełna księgowość, książki przychodów i rozchodów, ryczałt.

692 808 865

Ewa Mukułowska – radca prawny

Radca prawny Ewa Mukułowska wykonuje zawód od 1973r. a w formie kancelarii radcy prawnego od 1991r. długi staż pracy wiąże się z dużym doświadczeniem zawodowym i życiowym. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym, pracowniczym, rodzinnym, nieruchomości, administracyjnym. Występuje jako pełnomocnik w procesach sądowych, opracowywuje różnego rodzaju opinie prawne, pisma, umowy, wezwania, itp. Od 2019 roku radca współpracuje ze Spółką dbając o interes klientów Spółki.

Paulina Jodłowska – asystent

W księgowości od 2019 roku, specjalista w zakresie zarządzania nieruchomościami.

Menu